Matoušek Jiří (Praha 1949)
Větve, značeno na napínacím rámu autorským razítkem, olej/plátno, 80 x 80 cm (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Matoušek Jiří (Praha 1949)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |